3D-пазли Cartonic — це простий і екологічний спосіб створити справжній витвір мистецтва з картону. Ці 60 хвилин сортування та збирання скульптури шар за шаром зроблять вас спокійнішими. Це шанс провести якийсь час наодинці в тиші або побути разом із дитиною, братом чи сестрою чи партнером, а не з телефоном.

Cartonic — це подвійна ідея подарунка, тому що ви можете подарувати його одразу в коробці або… зібрати та розфарбувати значок, який ваш друг обожнює, щоб зробити ваш подарунок унікальним та особливим.

Наша команда любить проводити час, створюючи будь-що, і прикрашати наші домівки надихаючими речами. Тож у 2022 році ми придумали скульптуру та головоломку в одній коробці. Чесно кажучи, ми обираємо персонажів і об’єкти голосуванням серед колег (наприклад, Снуп Дог — фаворит нашого дизайнера Ірини).

Ми пишаємось тим, що розробляємо та виробляємо наші пазли в Україні 🇺🇦. І ми сподіваємося, що ви, як і ми, захопитеся процесом картонування.


ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?


3д пазли з картону від Cartonic - те, чого вам точно бракувало в повсякденному житті!

Часом, звичайний перегляд фільму, читання книги або навіть шопінг не допомагають розслабитися та зняти стрес. Чудовим варіантом для приємного вечору стануть 3д пазли з картону, які представляє наш інтернет-магазин Cartonic у великому асортименті! Що ж таке, ці 3д пазли?

Об'ємний 3д пазл - це спеціальна збірна модель у вигляді традиційного пазла в поєднанні із сучасним конструктором. Таким чином, після складання ви отримаєте тривимірне зображення! Цей сучасний підхід у створенні розважальних ігор для дітей, молоді та дорослих, неабияк надихає якнайшвидше купити 3d пазли і спробувати їх на практиці! Неймовірно: якщо ще кілька років тому 3 д пазли ми могли собі тільки уявляти, то сьогодні вони доступні до замовлення широкому колу споживачів!

Від звичних нам плоских картинок, 3d пазли відрізняються насамперед тим, що дозволяють зібрати реалістичні об'єкти. Їхні розміри та контури в точності збігаються одне з одним, адже конструкції високого рівня складності створюють за допомогою комп'ютерного 3d моделювання. Словом, об'ємний 3д пазл - справжня знахідка для сучасного любителя головоломок! При цьому процес складання допоможе на певний час очистити голову від зайвих думок і повністю присвятити себе грі. У результаті, ви точно отримаєте задоволення від своєї роботи, а складаючи пазли разом з друзями, ще й весело проведете час!

Бажаєте купити 3d пазли? На сайті Картонік вас чекає широкий вибір конструкцій різної тематики! Мерщій обирати собі варіант до душі!