Що таке скульптурний 3D пазл?

Це набір з картонними слайсами, які покроково нанизуються на дерев'яну основу та перетворюються на справжню скульптуру.

З яких матеріалів виготовлений скульптурний 3D пазл CARTONIC?

Слайси пазлу виготовлені із картону - матеріалу вторинної переробки. Тому наші пазли сміливо можна назвати екологічним витвором мистецтва. Ми турбуємось про твоє дозвілля і природу одночасно:)

Чи складно збирати пазл?

Рівень складності пазлів CARTONIC варіюється в залежності від дизайну. Ти можеш знайти відмітку рівня складності в характеристиках кожного пазлу. Ми рекомендуємо розпочати знайомство з простих фігур, однак всі наші пазли постачаються з детальними інструкціями і, ми впевнені, ти точно зможеш зібрати свій пазл.

Скільки часу потрібно, щоб зібрати пазл?

Кількість часу, необхідного для складання одного 3D пазла, залежить від рівня складності, досвіду та твоєї концентрації на збиранні. Ми рекомендуємо виділити мінімум годину, а краще дві, щоб повністю зануритись і насолодитися цим процесом.

Для якого вікового діапазону підходять скульптурні 3D пазл CARTONIC?

Пазли CARTONIC створені з любов'ю до всіх вікових груп. Наймолодші наші прихильники від 6 років, але їм точно потрібна допомога дорослих у процесі збірки. А зазвичай діти від 10 років справляються зі створенням вже майже самостійно. Все що потрібно, щоб зануритись в процес створення 3D скульптури - вміти рахувати від 1 до 100, виділити трохи часу та відпустити думки, спостерігаючи як шар за шаром твої руки створять зі звичайного картону справжній витвір мистецтва.

Чи можна розбирати та збирати пазли?

Результат твоєї творчості на стільки тебе здивую, що в тебе не буде бажання розкладати знову його на шматки, тим паче екологічному матеріалу може це бути не дуже до вподоби. Рекомендуємо краще піти далі та сконцентруватися на викрашуванні чи кастомізації свого витвору мистецтва. Або замовити ще один пазл і зануритись у цей процес знову:)

Чи придатні пазли для використання в якості декору в зібраному вигляді?

Авжеж! Пазли CARTONIC - це простий, екологічний та унікальний спосіб прикрасити свій простір образом видатної особи чи об'єктом. До всього ти ще можеш перефарбувати фігуру у необхідний тобі колір, щоб вона ще більше привертала увагу і доповнювала інтер'єр.

Які матеріали краще використовувати для фарбування моєї фігури?

Акрилові аерозольні фарби найпростіший спосіб викрасити скульптуру в один колір. Проте ти також можеш розмальовувати окремо деталі та використовувати фарби, пензлики та інші інструменти. Для пошуку натхнення і нових ідей - слідкуй за нашим інстаграмом

Чи можна виготовити індивідуальний пазл?

Так, ми розробляємо пазли на замовлення в об'ємі від 500 одиниць. Також ми можемо зробити брендування будь-якого пазла з нашого асортименту. У разі брендингу, мінімальне замовлення всього від 50 од.

Якщо в моєму наборі не вистачає деталі/заглушки /основи...

Наші пазли збираються в коробку не чарівними ельфами й навіть не високотехнологічними роботами, а звичайними добрими та закоханими в продукт людьми. А люди, як відомо, можуть помилятися. Тому якщо так сталося і ти став унікальним власником того рідкісного пазла в якому чогось не вистачає - обов'язково не соромся і повідомляй нам про це! Ми доставимо тобі необхідну деталь та подякуємо за розуміння:)

Чи можу я повернути пазл?

Так. Більш детально з умовами повернення можна ознайомитись на сторінці Оплата і доставка